OSMONT ISI60000 ISIS P5 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 48W LED13 095 KčŽivotnost: 100000h, Hmotnost: 5200g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 600 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ISI60000 ISIS P5 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 48W LED