Solight digitální měřič spotřeby el. energie DT26199 KčDigitální měřič spotřeby el. energieMěřič spotřeby elektrické energie s přehledným LCD displejem o úhlopříčce 2" (5 cm) umožňuje měření spotřeby až...solight, elektrozboží, časovače a měřičezarovky.czPodobně jako Solight digitální měřič spotřeby el. energie DT26
Solight digitální měřič spotřeby el. energie, velký displej DT27289 KčDigitální měřič spotřeby el. energieMěřič spotřeby elektrické energie s velkým LCD displejem o úhlopříčce 3" (7, 5 cm) umožňuje měření spotřeby až ...solight, elektrozboží, časovače a měřičezarovky.czPodobně jako Solight digitální měřič spotřeby el. energie, velký displej DT27
Ubiquiti UISP-P-Pro Systém správy energie s vysokou UISP-P-Pro13 862 KčUbiquiti UISP -P-Pro. Výstupní výkon: 480 W, Vstupní operační napětí (min): 100 V, Vstupní operační napětí (max): 240 V. Barva: Bílá, Základní mate...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UISP-P-Pro Systém správy energie s vysokou UISP-P-Pro