Light Impressions Deko-Light závěsné svítidlo Aludra 160W 220-240V AC/50-60Hz 160, 00 W 5000 K 24450 lm černá 7321396 896 Kčpřívodní kabel 3m IK10Vysoká svítivostsklad / regály prodejní prostory / prezentační plochy Výška: 165 mm, Úhel svícení: 120°, Životnost: 50000h, P...light impressions, svítidla, profi svítidla, závěsná technická svítidlazarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light závěsné svítidlo Aludra 160W 220-240V AC/50-60Hz 160, 00 W 5000 K 24450 lm černá 732139