NARVA MINITRONIC REPTILIGHT DESERT 25W/UVB150=UVB10.0 E27 230-240V (78917255)464 KčPříkon: 25 W, Napětí: 230 - 240 V, Typ napětí: , Životnost: 8000 h, Patice: E27, Průměr: 55 mm, Délka: 129 mm, Rozměry: pr.55 x 129 mm, Světelný to...narva, světelné zdroje, úsporné zářivkyzarovky.czPodobně jako NARVA MINITRONIC REPTILIGHT DESERT 25W/UVB150=UVB10.0 E27 230-240V (78917255)