NBB EPS 400W/740 ED120/E40 PULSE START 749333000672 KčPříkon: 400 W, Napětí: 115 - 145 V V, Typ napětí: AC, Životnost: 15000 h, Patice: E40, Průměr: 120 mm, Délka: 292 mm, Rozměry: pr.120 x 292 mm, Svě...nbb, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako NBB EPS 400W/740 ED120/E40 PULSE START 749333000