NBB LD 11W/ACTINIC BLUE 03 G23 221015000171 KčPříkon: 11 W, Napětí: 91 V, Typ napětí: AC, Životnost: 10000 h, Patice: G23, Průměr: 18 mm, Délka: 238 mm, Rozměry: 30mm x 18mm x 238 mm, Světelný ...nbb, světelné zdroje, úsporné zářivkyzarovky.czPodobně jako NBB LD 11W/ACTINIC BLUE 03 G23 221015000
NBB LD 11W/10K + ACTINIC 03 G23 221018000171 KčPříkon: 11 W, Napětí: 91 V, Typ napětí: AC, Životnost: 10000 h, Patice: G23, Průměr: 30 mm, Délka: 238 mm, Rozměry: 30 x 18 x 238 mm, Světelný tok:...nbb, světelné zdroje, úsporné zářivkyzarovky.czPodobně jako NBB LD 11W/10K + ACTINIC 03 G23 221018000
NBB LD 11W/ACTINIC 03 + OC. COLOUR G23 221017000171 KčPříkon: 11 W, Napětí: 91 V, Typ napětí: AC, Životnost: 10000 h, Patice: G23, Průměr: 30 mm, Délka: 238 mm, Rozměry: 30 x 18 x 238 mm, Stmívatelné: ...nbb, světelné zdroje, úsporné zářivkyzarovky.czPodobně jako NBB LD 11W/ACTINIC 03 + OC. COLOUR G23 221017000