NBB MULTILED 24-28V/016 YELLOW E10 29000302035 KčPříkon: 0, 3 W, Napětí: 24 - 28 V, Typ napětí: AC/DC, Životnost: 30000 h, Patice: E10, Průměr: 10 mm, Délka: 25 mm, Rozměry: pr.10 x 25 mm, Světeln...nbb, světelné zdroje, led žárovky a pásky, led žárovkyzarovky.czPodobně jako NBB MULTILED 24-28V/016 YELLOW E10 290003020