OSMONT ADR60037 ADRIA P2 závěsné skleněné svítidlo bílá IP40 3000 K 20W LED6 334 KčŽivotnost: 100000h, Hmotnost: 3100g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 300 mm, Délka závěsu: 600 mm, Ochrana IP: IP40, Světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, klasická závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ADR60037 ADRIA P2 závěsné skleněné svítidlo bílá IP40 3000 K 20W LED