OSMONT ADR60077 ADRIA P3 závěsné skleněné svítidlo bílá IP40 3000 K 27W LED8 512 KčŽivotnost: 100000h, Hmotnost: 5900g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 600 mm, Ochrana IP: IP40, Světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, klasická závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ADR60077 ADRIA P3 závěsné skleněné svítidlo bílá IP40 3000 K 27W LED