OSMONT ADR62000 ADRIA P3 HP závěsné skleněné svítidlo bílá IP40 3000 K 52W LED9 714 KčŽivotnost: 100000h, Hmotnost: 6000g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, klasická závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ADR62000 ADRIA P3 HP závěsné skleněné svítidlo bílá IP40 3000 K 52W LED