OSMONT ERI53540 ERIS 4 stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 3x25W E277 221 KčHmotnost: 5800g, Výška: 140 mm, Průměr: 540 mm, Ochrana IP: IP43, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 75W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč. světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, nástěnná svítidla, moderní nástěnná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ERI53540 ERIS 4 stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 3x25W E27