OSMONT ISI40016 ISIS P5 PM závěsné plastové svítidlo nerez / bílá IP40 25W E279 494 KčHmotnost: 3900g, Průměr: 600 mm, Délka závěsu: 400 mm, Ochrana IP: IP40, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 75W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, moderní závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ISI40016 ISIS P5 PM závěsné plastové svítidlo nerez / bílá IP40 25W E27