OSMONT ISI60600 ISIS L5 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 4000 K 48W LED16 483 KčŽivotnost: 100000h, Hmotnost: 6000g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 600 mm, Délka závěsu: 1000 mm, Ochrana IP: IP40, Svět...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ISI60600 ISIS L5 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 4000 K 48W LED