OSMONT ISI63400 ISIS P3 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 27W LED6 436 KčŽivotnost: 100000h, Hmotnost: 3200g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 400 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, klasická závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ISI63400 ISIS P3 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 27W LED