OSMONT ISI64500 ISIS P4 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 4000 K 41W LED8 962 KčŽivotnost: 100000h, Hmotnost: 4400g, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Průměr: 500 mm, Délka závěsu: 200 mm, Ochrana IP: IP40, Světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, klasická závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT ISI64500 ISIS P4 PM závěsné plastové svítidlo bílá IP40 4000 K 41W LED