OSMONT MAT60050 MATAR LE1 závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 13W LED4 921 KčŽivotnost: 100000h, Energetická třída: D, Index podání barev Ra: 80, Výška: 46 mm, Šířka: 600 mm, Délka: 60 mm, Délka závěsu: 1000 mm, Ochrana IP: ...osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT MAT60050 MATAR LE1 závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 13W LED