OSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P502 838 KčOSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P50 – Profesionální výbojka pro špičkové osvětleníVýbojka OSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P50 představuje špičkový světelný zdr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM LOK-IT 1200W 80V/32/P50
OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 100 V 40083215534167 833 KčOSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 – Výkonný světelný zdroj pro profesionální nasazeníVýbojka OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 je špičkový světelný zdr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 100 V 4008321553416
OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W 100 V 40083218189979 678 KčOSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W – Výkonný výbojkový světelný zdroj pro profesionální nasazeníVýbojka OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W předst...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HTI 1500 W/60/P50 M3W 100 V 4008321818997
OSRAM 93723 1200W 80V1 589 KčOSRAM 93723 1200W 80V – Profesionální halogenová žárovka pro maximální výkonHalogenová žárovka OSRAM 93723 je vysoce výkonný světelný zdroj navržen...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM 93723 1200W 80V