OSRAM POWERinvert PRO invertor s modifikovanou sinusovou vlnou 12V DC 1000W 1ks OS OEINVMA107 448 KčOSRAM POWERinvert PRO invertor s modifikovanou sinusovou vlnou 12V DC 1000WProfesionální invertor OSRAM POWERinvert PRO je ideálním řešením pro vše...osram, elektrozboží, autopříslušenstvízarovky.czPodobně jako OSRAM POWERinvert PRO invertor s modifikovanou sinusovou vlnou 12V DC 1000W 1ks OS OEINVMA10
OSRAM 64572 1000W 230V511 KčOSRAM 64572 1000W 230V – Výkonná halogenová lineární žárovka pro profesionální využitíHalogenová lineární žárovka OSRAM 64572 s výkonem 1000 W je s...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM 64572 1000W 230V
OSRAM 64743 1000W 120V941 KčOSRAM 64743 1000W 120V – Profesionální halogenová žárovka s paticí G9.5Halogenová žárovka OSRAM 64743 je špičkový světelný zdroj navržený pro profe...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM 64743 1000W 120V