OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 40083212852325 137 KčOSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 – Profesionální výbojka pro scénické a efektové osvětleníVýbojka OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 je vysoce výkonný světel...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 4008321285232
OSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 110 V 40083212852945 449 KčOSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 – Profesionální výbojka pro špičkové světelné efektyVýbojka OSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 je navržena pro náročné pro...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 110 V 4008321285294
OSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 105 V 40083213349479 678 KčOSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 – Výkonný výbojkový světelný zdroj pro profesionální použitíOSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 je špičková hal...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 105 V 4008321334947
OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 64 V 40528991797906 471 KčOSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 – Profesionální výbojka pro náročné aplikaceVýbojka OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 představuje špičkový světelný zdr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 64 V 4052899179790