OSRAM XBO 2000 W/DTS OFR 25 V 405289930886226 679 KčOSRAM XBO 2000 W/DTS OFR – Profesionální výbojka pro filmovou a projekční technikuVýbojka OSRAM XBO 2000 W/DTS OFR představuje špičku v oblasti pro...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM XBO 2000 W/DTS OFR 25 V 4052899308862
OSRAM XBO 2000 W/DTP L OFR 23 V 405289928788426 679 KčOSRAM XBO 2000 W/DTP L OFR 23 V – Xenonová výbojka pro profesionální použitíXenonová výbojka OSRAM XBO 2000 W/DTP L OFR 23 V představuje špičkové ř...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM XBO 2000 W/DTP L OFR 23 V 4052899287884
OSRAM XBO 2000 W/HTP XL OFR 28 V 400832124403126 537 KčOSRAM XBO 2000 W/HTP XL OFR – Výkonný xenonový světelný zdroj pro profesionályXenonová výbojka OSRAM XBO 2000 W/HTP XL OFR představuje špičku v obl...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM XBO 2000 W/HTP XL OFR 28 V 4008321244031