Philips TAT1215BK/10472 KčBezdrátová sluchátka Philips TAT1215BK/10 nabízejí skvělý poslech s výdrží až 18 hodin na jedno nabití. S frekvencí mezi 20 Hz a 20 kHz poskytují š...philips2jakost.czPodobně jako Philips TAT1215BK/10
Philips CorePro LEDbulb 10-75W E27 840135 KčPhilips CorePro LEDbulb 10-75W E27 840 – Moderní LED žárovka pro každou domácnostPhilips CorePro LEDbulb s příkonem 10 W a paticí E27 je ideální ná...philips, svítidla, výrobci, phillips, světelné zdroje philips, led žárovky philipszarovky.czPodobně jako Philips CorePro LEDbulb 10-75W E27 840
Philips CorePro LEDspot 10-75W 830 AR111 40D768 KčPhilips CorePro LEDspot 10-75W 830 AR111 40D – úsporná náhrada za halogenové žárovkyPhilips CorePro LEDspot AR111 10W je ideální volbou pro efektiv...philips, svítidla, výrobci, phillips, světelné zdroje philips, led žárovky philipszarovky.czPodobně jako Philips CorePro LEDspot 10-75W 830 AR111 40D
PHILIPS Actinic BL TL 8W/10 G5 zářivka do lapače hmyzu302 KčPHILIPS Actinic BL TL 8W/10 G5 – Zářivka do lapače hmyzuZářivka PHILIPS Actinic BL TL 8W/10 G5 je speciálně navržena pro použití v lapačích hmyzu. ...philips, svítidla, výrobci, phillips, světelné zdroje philips, zářivky philipszarovky.czPodobně jako PHILIPS Actinic BL TL 8W/10 G5 zářivka do lapače hmyzu
Philips startér S 10 E 18-75W SIN 220-240V elektronický417 KčPhilips startér S10-E 18–75W SIN 220–240V – Elektronický bezpečnostní startér pro zářivkyElektronický startér Philips S10-E představuje moderní a s...philips, svítidla, výrobci, phillips, světelné zdroje philips, zářivky philipszarovky.czPodobně jako Philips startér S 10 E 18-75W SIN 220-240V elektronický
PHILIPS TL-D ACTINIC BL 15W/10 T8 G13 zářivka do lapače hmyzu401 KčPHILIPS TL-D ACTINIC BL 15W/10 T8 G13 – Zářivka pro lapače hmyzuZářivka PHILIPS TL-D ACTINIC BL 15W/10 T8 G13 je speciálně vyvinutý světelný zdroj ...philips, svítidla, výrobci, phillips, světelné zdroje philips, zářivky philipszarovky.czPodobně jako PHILIPS TL-D ACTINIC BL 15W/10 T8 G13 zářivka do lapače hmyzu