PLANET MC-700 konvertor síťové kabeláže Černá MC-7004 810 KčPLANET MC-700. Barva: Černá. Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz, Spotřeba elektrické energie: 40 W. Šířka: 217 mm, Hloubka: 140 mm, ...planetsenetic.czPodobně jako PLANET MC-700 konvertor síťové kabeláže Černá MC-700
PLANET MC-1500 konvertor síťové kabeláže Černá MC-15008 747 KčPLANET MC-1500. Technologie kabeláže: 10/100/1000Base-T(X). Barva: Černá. Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Šířka: 440 mm, Hloubka...planetsenetic.czPodobně jako PLANET MC-1500 konvertor síťové kabeláže Černá MC-1500
KOHL LIGHTING KOHL-Lighting FLOW LED pásek 10 W 4000K nestmívatelné7 kouskůkohl lighting, svítidla, výrobci, led pásky kohl lightingElektroElektro.czVšechny KOHL LIGHTING KOHL-Lighting FLOW LED pásek 10 W 4000K nestmívatelné