PLANET MC-700 konvertor síťové kabeláže Černá MC-7004 810 KčPLANET MC-700. Barva: Černá. Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz, Spotřeba elektrické energie: 40 W. Šířka: 217 mm, Hloubka: 140 mm, ...planetsenetic.czPodobně jako PLANET MC-700 konvertor síťové kabeláže Černá MC-700