PLANET PWR-120-48 napájecí zdroj 120 W Modrá, Šedá PWR-120-481 237 KčPLANET PWR-120-48. Celkový příkon: 120 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Barva: Modrá, Še...planetsenetic.czPodobně jako PLANET PWR-120-48 napájecí zdroj 120 W Modrá, Šedá PWR-120-48