PLANET PWR-960-48 48V, 960W Din-Rail Power Supply PWR-960-4810 906 KčPLANET PWR-960-48 48V, 960W Din-Rail Power Supply (SDR-960-48, adjustable 48-56V DC Output, 180~264V AC input) (PWR-960-48). Celkový příkon: 960 W,...planetsenetic.czPodobně jako PLANET PWR-960-48 48V, 960W Din-Rail Power Supply PWR-960-48