Solight Bílá rozbočovací zásuvka trojúhelník s vypínačem a USB A+C rychlonabíječkou 2x10A P99USBC-PD20309 KčVýstup 2x10A / AC 230V, max 16A. USB nabíjecí adaptér max. 3, 0A. USB výstupy 1x USB-A + 1x USB-C.solight, elektronika, tv, audio, video, příslušenství k tv, audio-video, příslušenství k tv, prodlužovací kabelyeshop.ledsolution.czPodobně jako Solight Bílá rozbočovací zásuvka trojúhelník s vypínačem a USB A+C rychlonabíječkou 2x10A P99USBC-PD20
Solight rozbočka s USB A+C rychlonabíječkou 20W PD, 2 x 10A, bílá, vypínač P99USBC-PD20219 KčRozbočka a USB rychlonabíječka v jednomTato praktická rozbočka s integrovanou USB nabíječkou je ideální řešení pro domácnosti, kde potřebujete přip...solight, příslušenství, instalační materiál, prodlužky a zásuvky, rozbočkyzarovky.czPodobně jako Solight rozbočka s USB A+C rychlonabíječkou 20W PD, 2 x 10A, bílá, vypínač P99USBC-PD20