Supermicro CSE-721TQ-350B počítačová skříň Mini CSE-721TQ-350B7 478 KčSupermicro CSE-721TQ-350B. Formát: Mini Tower, Model: Server, Barva: Černá. Napájecí zdroj: 250 W. Instalované zadní ventilátory: 1x 120 mm, Podpor...supermicrosenetic.czPodobně jako Supermicro CSE-721TQ-350B počítačová skříň Mini CSE-721TQ-350B
Supermicro CSE-721TQ-350B2 počítačová skříň CSE-721TQ-350B26 373 KčSupermicro CSE-721TQ-350B2. Formát: Mini Tower, Model: Server, Barva: Černá. Napájecí zdroj: 350 W. Instalované zadní ventilátory: 1x 120 mm, Podpo...supermicrosenetic.czPodobně jako Supermicro CSE-721TQ-350B2 počítačová skříň CSE-721TQ-350B2