TIGO Optimiser TS4-A-O do 700 W TS4-A-O-700W1 021 KčOptimalizátor TS4-A-O-700W je pokročilé optimalizační řešení určené ke zvýšení výkonu standardních fotovoltaických modulů tím, že je vybaví funkcem...tigosenetic.czPodobně jako TIGO Optimiser TS4-A-O do 700 W TS4-A-O-700W
Eaton 5SC1000i 1 kVA 700 W 8 AC zásuvky / AC zásuvek 5SC1000i11 996 KčEaton 5SC1000i. Výstupní kapacita (VA): 1 kVA, Výstupní výkon: 700 W, Vlna: Sinus. Typy zásuvky pro napájení ze sítě: C13 rozdvojovač, Zástrčka: C1...eatonsenetic.czPodobně jako Eaton 5SC1000i 1 kVA 700 W 8 AC zásuvky / AC zásuvek 5SC1000i
Remington S9500 Pearl645 KčŽehlička na vlasy Remington S9500 Pearl - keramický povrch destiček, šířka destiček 25 mm, rozsah teploty od 150 do 235 °C, doba nahřátí 10 s, rych...remington, domácí a osobní spotřebiče, péče o tělo a zdraví, péče o vlasy a vousy, žehličky na vlasy2jakost.czPodobně jako Remington S9500 Pearl
Niceboy ION AirSonic Pro pink599 KčFén na vlasy Niceboy ION AirSonic Pro Pink kombinuje výkonný motor 2200 W, ionizační technologii pro hladké a lesklé vlasy a širokou nabídku příslu...niceboy, domácí a osobní spotřebiče, péče o tělo a zdraví, péče o vlasy a vousy, fény, růžová2jakost.czPodobně jako Niceboy ION AirSonic Pro pink
Panlux Trafo o výkonu 35-105 W (rozsah výkonu) IP20480 KčProvozní napětí: 230/12 V, Materiál: umělá hmota, Rozměry: 122 x 39 x 18 mm, Počet světelných zdrojů: max. 35-105W, max. výkon: 35-105 WTrafo o výk...panlux, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Panlux Trafo o výkonu 35-105 W (rozsah výkonu) IP20
OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 40083212852325 137 KčOSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 – Profesionální výbojka pro scénické a efektové osvětleníVýbojka OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 je vysoce výkonný světel...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 4008321285232
Blumfeldt Heat Square, Infračervené vytápění, WiFi ovládání, 700 W, IP444 819 KčInfračervený ohřívač Blumfeldt Heat Square zaujme svou inovativní technologií infračerveného vytápění a nabízí účinný způsob rychlého a přímého vyt...blumfeldt, domácnost, topidla, infrapanely, obrazové infrapanelyelectronic-star.czPodobně jako Blumfeldt Heat Square, Infračervené vytápění, WiFi ovládání, 700 W, IP44
Blumfeldt Heat Square, Infračervené vytápění, WiFi ovládání, 700 W, IP447 579 KčInfračervený ohřívač Blumfeldt Heat Square zaujme svou inovativní technologií infračerveného vytápění a nabízí účinný způsob rychlého a přímého vyt...blumfeldt, domácnost, topidla, infrapanely, obrazové infrapanelyelectronic-star.czPodobně jako Blumfeldt Heat Square, Infračervené vytápění, WiFi ovládání, 700 W, IP44
OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 64 V 40528991797906 471 KčOSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 – Profesionální výbojka pro náročné aplikaceVýbojka OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 představuje špičkový světelný zdr...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Lok-it! HTI 700 W/60/P28 64 V 4052899179790
Blumfeldt SmartFlow Tower infračervený sálavý ohřívač, 700 W, 360° distribuce tepla, WLAN-ovládání9 499 KčInfračervený sálavý ohřívač Blumfeldt SmartFlow Tower spojuje nejmodernější topnou technologii s atraktivním designem a poskytuje příjemné teplo v ...blumfeldt, domácnost, topidla, infrapanelyelectronic-star.czPodobně jako Blumfeldt SmartFlow Tower infračervený sálavý ohřívač, 700 W, 360° distribuce tepla, WLAN-ovládání
Blumfeldt SmartFlow Tower infračervený sálavý ohřívač, 700 W, 360° distribuce tepla, WLAN-ovládání9 669 KčInfračervený sálavý ohřívač Blumfeldt SmartFlow Tower spojuje nejmodernější topnou technologii s atraktivním designem a poskytuje příjemné teplo v ...blumfeldt, domácnost, topidla, infrapanelyelectronic-star.czPodobně jako Blumfeldt SmartFlow Tower infračervený sálavý ohřívač, 700 W, 360° distribuce tepla, WLAN-ovládání