Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G1 227 KčPoE injektor Ubiquiti UACC-PoE++-10G je navržen pro poskytování vysokého výkonu a efektivity v oblasti síťových technologií. Tento model se vyznaču...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G
Ubiquiti UACC-PSU-12V-150W Hot-Swappable napájecí UACC-PSU-12V-150W3 232 KčUbiquiti UACC-PSU-12V-150W. Typ napájení: Vnitřní, Vstupní napětí: 100 – 240, Vstupní frekvence: 50 - 60 Hz. Barva: Zelená, Šedá, Základní materiál...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PSU-12V-150W Hot-Swappable napájecí UACC-PSU-12V-150W
PLANET Single-Port Multigigabit 54 V POE-165831 KčPLANET Single-Port Multigigabit. Síťové standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u. Napájení po Eth...planetsenetic.czPodobně jako PLANET Single-Port Multigigabit 54 V POE-165
Cudy POE200 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE200301 KčCudy POE200. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s, Síťové standardy: IEEE 802.3af, IEEE...cudysenetic.czPodobně jako Cudy POE200 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE200
Cudy POE220 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE220852 KčCudy POE220. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s, Síťové standardy: IEEE 802.3af, IEEE...cudysenetic.czPodobně jako Cudy POE220 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE220
Paulmann Plug&Shine zdroj IP44 150W 24V DC stříbrná 988.50 P 988502 439 KčPaulmann Plug&Shine zdroj IP44 150W 24V DC stříbrná 988.50 P 98850Plug&Shine transformátor s maximálním výkonem 150 W je základem venkovní světelné...paulmann, svítidla, venkovní svítidla, zahradní osvětlení plug & shinezarovky.czPodobně jako Paulmann Plug&Shine zdroj IP44 150W 24V DC stříbrná 988.50 P 98850