Ubiquiti Networks POE-24-12W-G PoE adaptér 24 V POE-24-12W-G299 KčSpolehlivost Ubiquiti POE-24-12W-G Široká nabídka Ubiquiti zahrnuje také spolehlivé, z vysoce kvalitních komponent vyrobené zdroje POE-24-12W-G. Na...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-24-12W-G PoE adaptér 24 V POE-24-12W-G
Ubiquiti Networks POE-24-12W PoE adaptér 24 V POE-24-12W188 KčVýkon a spolehlivost Ubiquiti POE-24-12W Zdroj PoE Ubiquiti POE-24-12W chrání před elektrostatickými výboji, zajišťuje uzemnění a přepěťovou ochran...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-24-12W PoE adaptér 24 V POE-24-12W
Ubiquiti Networks POE-24-12W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-12W-WH197 KčUbiquiti POE-24-12W-WH. Barva: Bílá. Napájení po Ethernetu (PoE): 24 V, Výstupní výkon: 12 W. Šířka: 44 mm, Hloubka: 29 mm, Výška: 87 mm. Počet při...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks POE-24-12W-WH PoE adaptér 24 V POE-24-12W-WH