XBP48RM1U-LI - Lithium-Ion (Li-Ion) - 48 V - Black - 10 XBP48RM1U-LI31 542 KčAPC XBP48RM1U-LI. Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion), Napětí baterie: 48 V, Barva: Černá. Hmotnost: 12 kg, Šířka: 432 mm, Výška: 43 mm. Šířka balení...apcsenetic.czPodobně jako XBP48RM1U-LI - Lithium-Ion (Li-Ion) - 48 V - Black - 10 XBP48RM1U-LI