ZUMALINE Stropní svítidlo TERRE 19154M1 772 KčVýška: 320 mm, Stmívatelné: ne, Energetická třída: A++-E, Průměr: 350mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 100W, Napětí: 23...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, stropní svítidla, designová stropní svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE Stropní svítidlo TERRE 19154M
ZUMALINE Stropní svítidlo PARDO 18365L2 483 KčVýška: 290 mm, Energetická třída: A++-E, Průměr: 400mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 40W, Celkový příkon: 200W, Napětí: 230V, Patice: E14, ...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, stropní svítidla, designová stropní svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE Stropní svítidlo PARDO 18365L
ZUMALINE Stropní svítidlo SENSI 19157L3 906 KčVýška: 220 mm, Stmívatelné: ne, Energetická třída: A++-E, Průměr: 550mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 225W, Napětí: 23...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, stropní svítidla, klasická stropní svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE Stropní svítidlo SENSI 19157L