ZUMALINE 20006PM-BK BALBO závěsné svítidlo černá4 973 KčVýška: 1500 mm, Šířka: 1200mm, Délka: 50mm, Světelný tok: 3200lm, Barva světla: 3000K/4000K/6000K, Příkon sv. zdroje: 45W, Celkový příkon: 45W, Nap...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE 20006PM-BK BALBO závěsné svítidlo černá
ZUMALINE 2023200-BK BRENO závěsné svítidlo černá4 973 KčVýška: 1500 mm, Šířka: 800mm, Délka: 800mm, Světelný tok: 2500lm, Barva světla: 3000K/4000K/6000K, Příkon sv. zdroje: 60W, Celkový příkon: 60W, Nap...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE 2023200-BK BRENO závěsné svítidlo černá