Digitus DN-PWR24048 napájecí zdroj 240 W Zelená DN-PWR240482 818 KčDigitus DN-PWR24048. Celkový příkon: 240 W, Vstupní střídavé napětí: 90 - 264 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz. Barva: Zelená, ...digitussenetic.czPodobně jako Digitus DN-PWR24048 napájecí zdroj 240 W Zelená DN-PWR24048