Digitus DN-PWR12048 napájecí zdroj 120 W Zelená DN-PWR120481 659 KčDigitus DN-PWR12048. Celkový příkon: 120 W, Vstupní střídavé napětí: 90 - 264 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz. Barva: Zelená, ...digitussenetic.czPodobně jako Digitus DN-PWR12048 napájecí zdroj 120 W Zelená DN-PWR12048