Ecolite LED stropní svítidlo 80W s DO WALP05-80W/LED2 699 KčModerní designové stropní LED svítidlo o výkonu 80W lze snadno uchytit na strop. Nahrazuje starší svítidla pro žárovky s paticí E27. Rozměr tohoto ...ecolite, bydlení a doplňky, osvětlení, svítidlaeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite LED stropní svítidlo 80W s DO WALP05-80W/LED
EMOS Lighting EMOS Halogenová žárovka ECO J78 80W R7S teplá bílá 152700080060 KčEMOS Halogenová žárovka ECO J78 80W R7s, teplá bíláHalogenová žárovka EMOS ECO J78 s paticí R7s představuje moderní a úspornou volbu pro všechny, k...emos lighting, světelné zdroje, halogenové žárovkyzarovky.czPodobně jako EMOS Lighting EMOS Halogenová žárovka ECO J78 80W R7S teplá bílá 1527000800
Ecolite LED stropní svítidlo hranaté 80W s DO WALP15-80W/LED3 199 KčModerní designové LED svítidlo o výkonu 80W. Nahrazuje starší svítidla pro žárovky s paticí E27. K ovládání světla je přibalený dálkový ovladač, dí...ecolite, bydlení a doplňky, osvětlení, svítidlaeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite LED stropní svítidlo hranaté 80W s DO WALP15-80W/LED
Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 80W Diamant s DO WZSD-80/80W/LED3 999 KčModerní stropní svítidlo DIAMANT s typovým označením WZSD využívá vysoce úspornou LED technologii (SMD2835) se 2 druhy čipů, které zajišťují přepín...ecolite, bydlení a doplňky, osvětlení, svítidlaeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite LED stropní/nástěnné svítidlo 80W Diamant s DO WZSD-80/80W/LED
Ecolite LED sv.vč. RC, 80W, multicolor, IP20 WALP05-80W/LED2 540 KčDesignové LED stropní svítidlo Ecolite WALP05-80W/LED s dálkovým ovládánímObjevte unikátní spojení moderního designu a špičkové technologie s LED s...ecolite, svítidla, interiérová svítidla, stropní svítidla, designová stropní svítidlazarovky.czPodobně jako Ecolite LED sv.vč. RC, 80W, multicolor, IP20 WALP05-80W/LED
Ecolite LED sv.vč. RC, 80W, multicolor, IP20 WALP15-80W/LED2 457 KčEcolite LED stropní svítidlo WALP15-80W/LED s dálkovým ovládáním, 80W, multicolorDesignové osvětlení s možností regulace světlaObjevte unikátní akr...ecolite, svítidla, interiérová svítidla, stropní svítidla, designová stropní svítidlazarovky.czPodobně jako Ecolite LED sv.vč. RC, 80W, multicolor, IP20 WALP15-80W/LED
Kanlux Halogen lineární 78mm J-80 80W=100W R7s 590533908490340 KčPříkon: 80W, Napětí: 230 V, Barva: čirá, Materiál: Sklo, Životnost: 2.000 h, Šířka: 78 mm, Průměr: 12 mm, Patice: R7s, Barva světla: 3000 K, Ra: >=...kanlux, světelné zdroje, halogenové žárovkyzarovky.czPodobně jako Kanlux Halogen lineární 78mm J-80 80W=100W R7s 5905339084903