Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G1 227 KčPoE injektor Ubiquiti UACC-PoE++-10G je navržen pro poskytování vysokého výkonu a efektivity v oblasti síťových technologií. Tento model se vyznaču...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-PoE++-10G 10 Gigabit Ethernet 54 V UACC-PoE++-10G
Ubiquiti Networks U-POE-AT PoE adaptér Gigabit Ethernet U-POE-AT457 KčUbiquiti U-POE-AT. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Síťové standardy: IEEE 802.3at. Barva: Bílá. Výstupní výkon: 30 W, Vstupní napětí: 48 ...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks U-POE-AT PoE adaptér Gigabit Ethernet U-POE-AT
Cudy POE200 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE200301 KčCudy POE200. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s, Síťové standardy: IEEE 802.3af, IEEE...cudysenetic.czPodobně jako Cudy POE200 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE200
Cudy POE220 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE220852 KčCudy POE220. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s, Síťové standardy: IEEE 802.3af, IEEE...cudysenetic.czPodobně jako Cudy POE220 PoE adaptér Gigabit Ethernet 54 V POE220
Ubiquiti Networks U-POE-AF PoE adaptér Gigabit Ethernet 48 V U-POE-AF212 KčUbiquiti U-POE-AF. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 1000 Mbit/s. Barva: Bílá. Napájení po Ethernetu (PoE...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks U-POE-AF PoE adaptér Gigabit Ethernet 48 V U-POE-AF
Ubiquiti Networks UACC-ADAPTER-POE-USBC PoE UACC-ADAPTER-POE-USBC1 441 KčUbiquiti UACC-ADAPTER-POE-USBC. Barva: Bílá. Vstupní napětí adaptéru: 48 V, Vstupní napětí: 5 V, Vstupní proud: 0.25 A. Certifikace: CE, FCC, IC. Š...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks UACC-ADAPTER-POE-USBC PoE UACC-ADAPTER-POE-USBC