Input cord 10A EU CBLIN10EU420 KčEaton CBLIN10EU. Typ produktu: Kabel, Barva: Černá. Šířka: 50 mm, Hloubka: 200 mm, Výška: 50 mm. Počet kusů v balení: 1 kusůeatonsenetic.czPodobně jako Input cord 10A EU CBLIN10EU