Input cord 16A EU CBLIN16EU1 027 KčEaton CBLIN16EU. Typ produktu: Kabel, Barva: Černá. Šířka: 70 mm, Hloubka: 200 mm, Výška: 70 mm. Počet kusů v balení: 1 kusůeatonsenetic.czPodobně jako Input cord 16A EU CBLIN16EU