IWASAKI - EYE CM220F/W/BUD EYE CERA Arc2 449 KčPříkon: 220 W, Napětí: 125 - 130 V, Typ napětí: AC, Životnost: 24000 h, Patice: E40, Průměr: 90 mm, Délka: 245 mm, Rozměry: pr.90 x 245 mm, Světeln...iwasaki - eye, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako IWASAKI - EYE CM220F/W/BUD EYE CERA Arc