IWASAKI - EYE CM360/W/SH/BUD EYE CERA Arc E402 542 KčPříkon: 360 W, Napětí: 125 - 130 V, Typ napětí: AC, Životnost: 24000 h, Patice: E40, Průměr: 116 mm, Délka: 292 mm, Rozměry: pr.116 x 292 mm, Světe...iwasaki - eye, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako IWASAKI - EYE CM360/W/SH/BUD EYE CERA Arc E40