NBB HPC-E LPS 400W/745 ED120/E40 NBB 0, 75kV 750310000677 KčPříkon: 400 W, Napětí: 115 - 145 V, Typ napětí: AC, Životnost: 20000 h, Patice: E40, Průměr: 120 mm, Délka: 292 mm, Rozměry: pr.120 x 292 mm, Světe...nbb, světelné zdroje, výbojky, metalhalogenidové výbojkyzarovky.czPodobně jako NBB HPC-E LPS 400W/745 ED120/E40 NBB 0, 75kV 750310000