Optimizér SolarEdge S500B-1GM4MRM 500W / 125V, kabely S500B-1GM4MRM1 935 KčTento 500W optimalizátor s působivou účinností 99, 5 % je navržen pro bezproblémovou integraci se střídači SolarEdge a zvyšuje výkon domácích solár...solaredgesenetic.czPodobně jako Optimizér SolarEdge S500B-1GM4MRM 500W / 125V, kabely S500B-1GM4MRM