OSMONT LUK40021 LUKIDA ST3 závěsné skleněné svítidlo zlatá / bílá IP40 40W E278 137 KčVýška: 400 mm, Průměr: 565 mm, Délka závěsu: 1000 mm, Ochrana IP: IP40, Příkon sv. zdroje: 40W, Celkový příkon: 40W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč....osmont, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, klasická závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT LUK40021 LUKIDA ST3 závěsné skleněné svítidlo zlatá / bílá IP40 40W E27