QNAP SCR-HDD35A-96 zařízení pro ukládání dat / SCR-HDD35A-96178 KčQNAP SCR-HDD35A-96. Typ zařízení: Server NAS/SAN/úložiště, Barva: Stříbrná, Kompatibilní produkty: 3.5" HDD. Počet kusů v balení: 96 kusůqnapsenetic.czPodobně jako QNAP SCR-HDD35A-96 zařízení pro ukládání dat / SCR-HDD35A-96
Synology HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5" 4, 1 TB HAT3300-4T3 394 KčSynology ?HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD. Kapacita pevného disku: 4, 1 TB, Rychlost otáček pevného disku: 5400 ot/min, Velikost pevného disku: 3.5...synologysenetic.czPodobně jako Synology HAT3300-4T NAS 4TB SATA 3.5 HDD 3.5" 4, 1 TB HAT3300-4T
Synology HAT3300-6T NAS 6TB SATA 3.5 HDD 3.5" 6, 14 TB HAT3300-6T5 179 KčSynology ?HAT3300-6T NAS 6TB SATA 3.5 HDD. Kapacita pevného disku: 6, 14 TB, Rychlost otáček pevného disku: 5400 ot/min, Velikost pevného disku: 3....synologysenetic.czPodobně jako Synology HAT3300-6T NAS 6TB SATA 3.5 HDD 3.5" 6, 14 TB HAT3300-6T
Light Impressions Kapego stropní přisazené svítidlo Dato 220-240V AC/50-60Hz GU10 1x max. 50, 00 W 96 mm bílá 3480251 281 KčStropní svítidlo Dato disponuje krytím IP 20. Vhodné do okolní teploty -5°C až +40°C. Je vyrobeno z kvalitního hliníkového materiálu v bílém proved...light impressions, svítidla, interiérová svítidla, bodová světla, moderní bodová svítidlazarovky.czPodobně jako Light Impressions Kapego stropní přisazené svítidlo Dato 220-240V AC/50-60Hz GU10 1x max. 50, 00 W 96 mm bílá 348025
Light Impressions Kapego stropní přisazené svítidlo Dato 220-240V AC/50-60Hz GU10 1x max. 50, 00 W 96 mm černá 3480241 281 KčHliníkové stropní svítidlo Dato je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku s černou povrchovou úpravou. Svítidlo je určeno k použití světelného zdroje...light impressions, svítidla, interiérová svítidla, bodová světla, moderní bodová svítidlazarovky.czPodobně jako Light Impressions Kapego stropní přisazené svítidlo Dato 220-240V AC/50-60Hz GU10 1x max. 50, 00 W 96 mm černá 348024
Light Impressions Kapego stropní přisazené svítidlo Dato 220-240V AC/50-60Hz GU10 1x max. 50, 00 W 96 mm stříbrná 1224171 281 KčPřisazené svítidlo Dato hranatého tvaru je vhodné pro montáž do stropu. Díky výklopnosti svítidla získáte světlo přesně tam, kde potřebujete. Svíti...light impressions, svítidla, interiérová svítidla, bodová světla, moderní bodová svítidlazarovky.czPodobně jako Light Impressions Kapego stropní přisazené svítidlo Dato 220-240V AC/50-60Hz GU10 1x max. 50, 00 W 96 mm stříbrná 122417
DELL Latitude 5550 U5-135U 15.6" FHD 16GB 512GB SSD IRCam FPR SCR vPro Win11Pro 3Y ProSpt31 616 KčDELL Latitude 5550 U5-135U 15.6" FHD 16GB 512GB SSD IRCam FPR SCR vPro Win11Pro 3Y ProSptdell, elektronika, počítače a kancelář, notebookysupergamer.czPodobně jako DELL Latitude 5550 U5-135U 15.6" FHD 16GB 512GB SSD IRCam FPR SCR vPro Win11Pro 3Y ProSpt