APC SRT96RMBP baterie do UPS Olověná (VRLA) 96 V SRT96RMBP46 295 KčAPC SRT96RMBP. Typ baterie: Olověný kyselinový, Napětí baterie: 96 V, Barva: Černá. Hmotnost: 40, 6 kg, Šířka: 432 mm, Výška: 85 mm. Šířka balení: ...apcsenetic.czPodobně jako APC SRT96RMBP baterie do UPS Olověná (VRLA) 96 V SRT96RMBP
APC RBC7 baterie do UPS Olověná (VRLA) 24 V RBC77 826 KčAPC RBC7. Typ baterie: Olověná (VRLA), Napětí baterie: 24 V, Barva: Černá. Hmotnost: 11, 7 kg, Rozměry (ŠxHxV): 152, 4 x 182, 9 x 172, 7 mmapcsenetic.czPodobně jako APC RBC7 baterie do UPS Olověná (VRLA) 24 V RBC7