SKYLIGHTING LED G120-2718D 18W E27 4200K145 KčBarva světla: studená bílá 4200K, Příkon: 18 W, Napětí: 220-240V, Patice: E27, Světelný tok: 1700 lm, Náhrada za: 120W žárovku, Délka: 135 mm, Prům...skylighting, světelné zdroje, led žárovky a pásky, led žárovkyzarovky.czPodobně jako SKYLIGHTING LED G120-2718D 18W E27 4200K