SKYLIGHTING LED R63-2712C 12W E27 3000K87 KčPříkon: 12W (=90Wklasická žárovka), Napětí: 220-240V, Barva světla: 3000K, Výkon: 1150lm, Patice: E27, Ra: 82, Délka: 100mm, Průměr: 63mm, Stmívate...skylighting, světelné zdroje, led žárovky a pásky, led žárovkyzarovky.czPodobně jako SKYLIGHTING LED R63-2712C 12W E27 3000K