Ecolite El. trafo, 230V-12V, 12.5A, 150W DX-WP-150W/IP671 406 KčElektronický transformátor Ecolite DX-WP-150W/IP67 – 150W, 12V, voděodolnýElektronický transformátor Ecolite DX-WP-150W/IP67 je profesionální řešen...ecolite, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Ecolite El. trafo, 230V-12V, 12.5A, 150W DX-WP-150W/IP67