GIGABYTE UD1300GM PG5 napájecí zdroj 1300 W 20+4 pin GP-UD1300GM PG54 730 KčGIGABYTE UD1300GM PG5. Celkový příkon: 1300 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Napájecí ko...gigabytesenetic.czPodobně jako GIGABYTE UD1300GM PG5 napájecí zdroj 1300 W 20+4 pin GP-UD1300GM PG5